Untitled Document

Sosyal Medya Şikayet

Sosyal medya (Facebook, instagram) konusundaki şikayetleriniz için başvurabileceğiniz, konu hakkındaki merak ettikleriniz konusunda detaylı bilgi alabileceğiniz, bir platform hazırladık size… bu sayede adınıza açılmış sahte profillerde nasıl bir yol izleyeceğinizi, surecin detayları ve muhtemel sonuçlar hakkında sizi daha iyi bilgilendirerek kimliğinizin korunmasıyla ilgili daha detaylı çalışma yapabilir ve hakkınızda açılmış sahte hesaplar yüzünden gündelik hayatınızı etkileyecek olumsuz telefon ve sosyal medya çağrıları almaktan kurtulur, hakkınızı yasal mercilerde arama imkanına sahip olursunuz…Müracaatınız sırasında yapılacaklar
·        İnternet konusunda ön bilgilendirme
·        Sosyal Medya kullanım haklarınız
·        Söz konusu profil hesabının tespiti
·        Söz konusu profilin cd ve kâğıt materyale basımı
·        Bilişim suçlarına dijital ortamda kayıt ve posta veya elden teslimatı
·        Savcılık kanalı ile gerçekleştirilecek başvuru
·        Başvurunun vekaletname ile izlenmesi
 
Bilişim Suçları Bilirkişi
Muzaffer Volkan ŞEN

Sizi Korur

En güncel virüs ve ataklara karşı sizi ve şirketinizi bilgilendir ve sizi korur. Saldırı senaryoları üretip gelecekti sorunlara şimdiden çözüm arar. Bu sayede gerek firma bilgileriniz gerekse özel bilgileriniz her daim koruma altında kalarak "aktif bir koruma kalkanı" sahibi olursunuz.

Her Konuda Yardımcı

Herşeyden önce insanız. Bu nedenle ihtiyacınız olan hher türlü bilgiye ulaşmanız için elimizden geleni yapar sadece işletmeniz için değil, sizin içinde vazgeçilmez bir kaynak oluruz.

Mutlu Müşteri

Mutlu müşterinin Yeni müşteri olduğunun farkındayız. Yoksa bugünlere gelmemiz mümkün olmazdı. Bir teknoloji şirketinden daha çok insan davranışlarını inceleyen ve buna göre önlem alıp yönlendirme yapan bir işletmeyiz. Dolayısıyla sizinde mutluluğunuz buna dahil.

Fark Yaratan Avantajlarımız

*

Sürekli İlgi

Web sitesi bizde olduğu sürece size her çeşit konuda destek vermeye gayret göstermekteyiz. Özellikle sıcak referansın nekadar önemli olduğunun fakındayız. Mutlu müşteri, Yeni müşteri demektir.

*

Kurumsal Yapı

İşletmenizin kurumsal gereksinimlerini tespit edip gerçek bir bilinirlik ve büyüme sağlayabilir. Ölçülrbilinir raporlarla sizlere gelişmenizi sunabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Ofis

Dijital Mimar İnternet Hizmetleri
Cumhuriyet Bulvarı Gümrük İş Merkezi,
No:38 K:1/105 35280,
Konak/İzmir
Mobile : 05554017711
Phone : 02322433306
Email
dijitalmimar@hotmail.com
Bizi sosyal medyadan takip edin