Untitled Document

İzmir WebSitesi

Açıkça ifade etmekte fayda var. Müşterilerimiz ile aynı masaya oturup projelerini gerçekleştirmekteyiz. Dolayısla bir oldu bittiye gelmeden, detaylı ve karşılıklı müzakere esaslarına dayanarak, ihtiyaçları belirliyor çözümler üretiyoruz. Mesleğimizin cilvesi olarak yaptığımız iş gerçekten son derece teknik bir iş ve müşterilerimiz bazen konunun çok dışında kalabiliyor. Ama bu bizim için sorun değil. Yeterli bilgi dağarçığımızla siz müşterilerimzi anlaşılması kolay örneklerle konuya adapte ediyor ve olanaklar konusunda detaylı bilgiller veriyoruz. Amacımız web sitesi yapmak değil. Amacımız tanınırlığınızı arttırmak ve size para kazandırmak.

Sizi Korur

En güncel virüs ve ataklara karşı sizi ve şirketinizi bilgilendir ve sizi korur. Saldırı senaryoları üretip gelecekti sorunlara şimdiden çözüm arar. Bu sayede gerek firma bilgileriniz gerekse özel bilgileriniz her daim koruma altında kalarak "aktif bir koruma kalkanı" sahibi olursunuz.

Her Konuda Yardımcı

Herşeyden önce insanız. Bu nedenle ihtiyacınız olan hher türlü bilgiye ulaşmanız için elimizden geleni yapar sadece işletmeniz için değil, sizin içinde vazgeçilmez bir kaynak oluruz.

Mutlu Müşteri

Mutlu müşterinin Yeni müşteri olduğunun farkındayız. Yoksa bugünlere gelmemiz mümkün olmazdı. Bir teknoloji şirketinden daha çok insan davranışlarını inceleyen ve buna göre önlem alıp yönlendirme yapan bir işletmeyiz. Dolayısıyla sizinde mutluluğunuz buna dahil.

Fark Yaratan Avantajlarımız

*

Sürekli İlgi

Web sitesi bizde olduğu sürece size her çeşit konuda destek vermeye gayret göstermekteyiz. Özellikle sıcak referansın nekadar önemli olduğunun fakındayız. Mutlu müşteri, Yeni müşteri demektir.

*

Kurumsal Yapı

İşletmenizin kurumsal gereksinimlerini tespit edip gerçek bir bilinirlik ve büyüme sağlayabilir. Ölçülrbilinir raporlarla sizlere gelişmenizi sunabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Ofis

Dijital Mimar İnternet Hizmetleri
Cumhuriyet Bulvarı Gümrük İş Merkezi,
No:38 K:1/105 35280,
Konak/İzmir
Mobile : 05554017711
Phone : 02322433306
Email
dijitalmimar@hotmail.com
Bizi sosyal medyadan takip edin