Bizi Arayın

Multidisipliner çalışma prensibini duymuşsunuzdur. Temelinde eskiden beri bir işi iyi yap felsefini günümüz dünyasının ihtiyaçlarından dolayı yıkan bir düşünce anlayışı. Eskiden söylenen çok özlü bir söz vardı… Bir işi iyi yap her iş ile uğraşma… Günümüze baktığınızda, bir kimyager olabilirsiniz ama insana faydasını hesaplayacak sosyolojik bakış açısına sahip değilseniz, ekonomiye katkısına arttırabilecek matematiksel bir zekaya sahip değilseniz, doğaya etkisini analiz edecek bir entelektüel değilseniz yani sadece bir kimyagerseniz… Geçmiş olsun siz dünyadaki son kimyagersiniz demektir. Çünkü bir ürettiğiniz mal ve hizmetin pazarlama, dağıtım, tüketim ve geri dönüşümünü hesaplayamıyorsanız… Sadece dişliyseniz… bir silahın mı dişlisi yoksa bir uzak gemisinin mi dişlisi olduğunuzu bilemezsiniz… bu nedenle büyük resmi göremez ve maksimum faydayı sağlayamazsınız… Peki, size faydası ne?

Bir web sitesine ihtiyacınız var ve dolayısıyla dünyanın en iyi web sitesini yapan adamı buldunuz ödemesini yaptınız ve işi teslim aldınız… Harika… Ama kimse sitede aradığını bulamıyor veya siz herhangi bir fayda sağlayamıyorsunuz. Çünkü bu web sitesini yapan kişi sizin işinizi bilmiyor tanımıyor, müşterinizin ihtiyaç ve alışkanlıklarını bilmiyor tanımıyor, sizi bilmiyor tanımıyor…

Firmamız öncelikle sizi tanıyor, işletmenizi öğreniyor, ihtiyaçlarını belirliyor, ürün ve hizmetlerinizi tanımlıyor en son olarak müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun hizmetlerini sunuyor… Bu cümlede web sitesi kelimesini hiç geçtiğini gördünüz mü? Neden mi? Çünkü bir arabam var deyip bütün gün garajda beklemesi ve yıllar sonra bir kere ihtiyaç duyduğunuzda lastikleri çürümüş üstü başı paslanmış bir şekilde yola çıkartmaya çalıştığınızda başınıza beladan daha azını getirmez.

Telefonla arayın ve bir görüşme isteyin. Ne demek istediğimizi detaylandıralım…

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının tercih ettiği bir marka olmaktır.

Bir önceki sayfa