Untitled Document

Biz Kimiz?

2005 yılında başladığımız İnternet Hizmetleri sektöründeki faaliyetlerimiz, zaman ilerledikçe teknolojinin verdiği imkanlar dahilinde gelişti ve kalitesi arttı. İnternet ve sunucu teknolojisindeki gelişmeler bizi admin panelli güvenlik açıkları en aza indirgenmiş sistemleri üretmemize olanak tanıdı. Microsoft NBA, Bilişim Akademisi MySQL ve Bilge Adam Microsoft C# gibi eğitim programlarına dahil olunup bu yıllar içerisinde tecrübe ve bilgi dağarcığımız arttırıldı… Çeşitli eğitimler ve yeni teknolojilere adaptasyon için gösterdiğimiz çabalar bugün de dahil olmak üzere halen devam etmektedir. Müşterilerimizin kesintisiz ve yenilikçi hizmet alması için gerek altyapı yatırımlarımız gerekse 7/24 hizmet desteğimiz bizi, kaliteli çözüm ortakları arayışına yöneltti ve hali hazırda Türkiye’nin en iyi sunucu ve domain satıcısı firmalarını bünyemizde toplamamamızı olanak tanıdı. Halen İzmir Konak’ta bulunan yazılım ofisimizde müşterilerimize yeni projeler sunmaktayız.

Dijitalmimar Web Tasarım ve Programlama Armut

Sizi Korur

En güncel virüs ve ataklara karşı sizi ve şirketinizi bilgilendir ve sizi korur. Saldırı senaryoları üretip gelecekti sorunlara şimdiden çözüm arar. Bu sayede gerek firma bilgileriniz gerekse özel bilgileriniz her daim koruma altında kalarak "aktif bir koruma kalkanı" sahibi olursunuz.

Her Konuda Yardımcı

Herşeyden önce insanız. Bu nedenle ihtiyacınız olan hher türlü bilgiye ulaşmanız için elimizden geleni yapar sadece işletmeniz için değil, sizin içinde vazgeçilmez bir kaynak oluruz.

Mutlu Müşteri

Mutlu müşterinin Yeni müşteri olduğunun farkındayız. Yoksa bugünlere gelmemiz mümkün olmazdı. Bir teknoloji şirketinden daha çok insan davranışlarını inceleyen ve buna göre önlem alıp yönlendirme yapan bir işletmeyiz. Dolayısıyla sizinde mutluluğunuz buna dahil.

Fark Yaratan Avantajlarımız

*

Sürekli İlgi

Web sitesi bizde olduğu sürece size her çeşit konuda destek vermeye gayret göstermekteyiz. Özellikle sıcak referansın nekadar önemli olduğunun fakındayız. Mutlu müşteri, Yeni müşteri demektir.

*

Kurumsal Yapı

İşletmenizin kurumsal gereksinimlerini tespit edip gerçek bir bilinirlik ve büyüme sağlayabilir. Ölçülrbilinir raporlarla sizlere gelişmenizi sunabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz

Merkez Ofis

Dijital Mimar İnternet Hizmetleri
Cumhuriyet Bulvarı Gümrük İş Merkezi,
No:38 K:1/105 35280,
Konak/İzmir
Mobile : 05554017711
Phone : 02322433306
Email
dijitalmimar@hotmail.com
Bizi sosyal medyadan takip edin